Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9 - 16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Vyplatí Se Vám To?
Myslíte si, že Vám může naše marketingová podpora pomoci zvýšit prodej?

Marketingové statistiky říkají, že asi 30% zákazníků se rozhoduje hlavně podle nejnižší ceny a přidaná hodnota u zboží a služeb, je až tak moc nezajímá. Zkrátka slevy a nejnižší cena, jsou pro ně hlavním kritériem. Ta druhá skupina, 70% zákazníků, se rozhoduje nejen podle ceny, ale vnímá i jiná, důležitější kritéria, než je sleva. Patříte-li do této většinové skupiny zákazníků, kteří si uvědomují, že přidaná hodnota ke zboží, nebo službám, může být větším přínosem, než všechny slevy dohromady, pak doporučujeme, vyzkoušet si některý náš marketingový tarif, který lze kdykoliv změnit i zrušit.

 

1) "TARIF STANDARD"  Budete-li chtít využívat naši plnou on-line marketingovou podporu pro systémové zvyšování prodeje ve Vaší firmě, bude Vás stát každá 1hod. 2.000,-Kč. Pouhou registrací, získáte okamžitou slevu 20% = 400,-Kč. 1 hodina konzultace  Vás po registraci vyjde, jen na 1.600,-Kč bez DPH.

2) "TARIF BUSINESSNakoupíte-li měsíčně alespoň za 10.000,-Kč bez DPH, budete moci využívat naši on-line marketingovou podporu  úplně ZDARMA. Námi navržené marketingové řešení a doporučení si ale budete zpracovávat i zavádět do praxe sami, včetně vyhodnocování úspěšnosti, bez naší spoluúčasti.

3) "TARIF PROFI"  Pokud u nás nakoupíte za každý kvartál průměrně za 100.000,-Kč měsíčně bez DPH, budete moci využívat naši on-line marketingovou podporu  s paušálním měsíčním tarifem 40.000,-Kč. Při dodržení kvartálního odběru minimálně 300.000,-Kč bez DPH, dostanete na tarif zpětnou slevu ve výši - 50% = 20.000,-Kč, nebo si můžete v této hodnotě odebrat zboží z celého VO eshopu ZDARMA. Tarif Vás pak vyjde jen na 20.000,-Kč/měsíčně bez DPH. Námi navržené marketingové řešení budeme společně s Vámi zavádět do praxe a zároveň budeme vyhodnocovat i celkovou úspěšnost zvyšování prodeje.

4) "TARIF V.I.P" Nakoupíte-li u nás za každý kvartál průměrně za 200.000,-Kč měsíčně,budete moci využívat naši on-line marketingovou podporu s paušálním tarifem 40.000,-Kč/měsíčně. Při dodržení kvartálního odběru minimálně 600.000,-Kč bez DPH, dostanete na tarif zpětnou slevu 100% = 40.000,-Kč, nebo si můžete v této hodnotě odebrat zboží z celého VO eshopu ZDARMA. Námi navržené marketingové řešení budeme společně s Vámi zavádět do praxe a zároveň budeme vyhodnocovat i celkovou úspěšnost zvyšování prodeje. Můžete tak mít naší marketingovou on-line podporu ZDARMA.

MARKETINGOVÉ SPECIALISTY  MOHOU  VYUŽÍVAT I NEREGISTROVÁNÍ ZÁJEMCI, KTEŘÍ TAKÉ CHTĚJÍ:

1)  Až 3x zvýšit úspěšnost nabídek se stejně vynaloženým úsilím,  i když bude konkurence levnější. Marketingově upravíme Vaši šablonu nabídky tak, aby se dala poslat i 3x po sobě s drobnými úpravami, pokud to bude situace na straně zákazníka vyžadovat. Nastavíme i systémové kroky: Jak nabídky tvořit, posílat, dozorovat a ovlivňovat i na straně zákazníka po celou dobu, než se rozhodne. Průběžně budeme vyhodnocovat (ne)úspěšnost nabídek. Budeme průběžně provádět zpětnou vazbu u zákazníků, u kterých jsme neuspěli, formou dotazníku, abychom zjistili konkrétní důvody,proč jsme u nich (kromě ceny) neuspěli. 

2)  Zvýšit zisk se stejně vynaloženým úsilím - Spolu s Vámi  provedeme komplexní analýzu Vašich obchodních procesů ve Vaší firmě a v případě potřeby Vám navrhneme taková řešení, která Vám budou dlouhodobě a systémově zvyšovat nejen prodej, ale i udržovat loajalitu Vašich zákazníků. Díky tomu bude možné zvýšit nejen Vaší marži, ale i platy Vašim zaměstnancům.

3)  Motivovat k nákupům i významné zákazníky konkurence - Díky naší databázi, ve které máme 360.000 kontaktů na subjekty, které mají IČ v ČR, můžeme oslovovat významné zákazníky Vaší konkurence takovým způsobem, aby měli důvod nakupovat i u Vás. Emailingem můžeme také zacílit a oslovit další skupiny zákazníků, které budeme motivovat k tomu, aby si vybrali za dodavatele právě Vás.

4)  Získávat nové zákazníky, o které stojíte - Ve spolupráci s námi, budou PPC kampaně a Emailing, přivádět do Vaší firmy takové zákazníky, u kterých se Vám vyplatí, věnovat jim svůj čas.

5)  Snížit náklady na marketing a kampaně až o desítky % - Uděláme analýzu Vašeho výkonnostního marketingu. To nám pomůže odhalit případné slabiny, nejen při prodeji, ale i to, jak moc (ne)jsou efektiviní kampaně, pokud do nich investujete. Často se totiž stává, že až 80% vynaložených prostředků do kampaní, se stává "černou dírou na peníze" jen proto, že se měří a vyhodnocují špatně, nebo vůbec...

6)  Upravit webové stránky tak, aby generovaly stále nové poptávky - Navrhneme Vám marketingové úpravy webových stránek tak, aby zdarma generovaly stále nové poptávky. Navrhneme marketingové texty pro webové stránky, logistiku uspořádání kategorií na webu, průvodce, kontaktní formuláře, „přistávací stránku“ i „akční stránku“,které budou motivačně i obsahově korespondovat s reklamními kampaněmi. Můžeme Vám také navrhnout a spustit úplně nové stránky.

7)  Získat konkurenční výhodu -  Provedeme průzkum Vaší konkurence a na základě jeho provedení a společného vyhodnocení budeme schopni analyzovat a vhodně nastavit doporučené změny, které sladíme s Vašimi obchodními postupy. Díky tomu získáte konkurenční výhodu a zákazníci ty správné důvody, proč by si měli vybrat za dodavatele právě Vás, i když bude konkurence levnější.

8)  Motivovat zákazníky k opakovaným nákupům - Vytvoříme Vám „VĚRNOSTNÍ a BONUS PROGRAM“ tak, aby motivoval Vaše zákazníky k opakovaným nákupům a zároveň měli důvod Vás doporučovat svým blízkým i známým a zachovávali loajalitu k Vaší firmě.

CENY BEZ DPH ZA MARKETINGOVÉ ON-LINE KONZULTACE PRO NEREGISTROVANÉ ZÁJEMCE

Abychom Vás ujistili o tom, že naše nápady, návrhy řešení a doporučení skutečně fungují, zaplatíte za naše marketingové on-line konzultace jen v případě, že Vám to bude dávat smysl a budete s našimi návrhy souhlasit. Teprve pak budeme smět účtovat uvedenou částku viz., níže. V opačném případě nemusíte nic platit. Nikdo přece nechce platit za něco, co nefunguje.

1) Systémové zvyšování prodeje (propojíme a sladíme úkony v bodech 2 až 8) 2.000,-Kč/hod.

2) Zvýšit až trojnásobně  úspěšnost cenových nabídek - 1.900,-Kč/hod.

3)  Zvyšovat zisk se stejně vynaloženým úsilím - 1.800,-Kč/hod.

4)  Motivovat k nákupům i významné zákazníky konkurence - 1.700,-Kč/hod.

5)  Získávat nové zákazníky, o které stojíte - 1.600,-Kč/hod.

6)  Snížit náklady na marketing a kampaně až o desítky % - 1.500,-Kč/hod.

7)  Upravit webové stránky, aby generovaly stále nové poptávky - 1.400,-Kč/hod.

8)  Získat konkurenční výhodu - 1.300,-Kč/hod.

9)  Stále motivovat zákazníky k opakovaným nákupům - 1.200,-Kč/hod.

MŮŽETE SI SAMI VYBRAT, ZDA VYUŽIJETE JEN DÍLČÍ KONZULTACE NA KONKRÉTNÍ TÉMATA, NEBO SI ZVOLÍTE MĚSÍČNÍ PAUŠÁL 40.000,-Kč BEZ  DPH S NAŠÍ PLNOU V.I.P. MARKETINGOVOU PODPOROU. STANETE-LI SE NAŠIM V.I.P. ODBĚRATELEM, BUDETE MÍT NAŠÍ PLNOU ON-LINE PODPORU ZDARMA.

Samozřejmě, že se nic nestane, jen tak samo od sebe, že to bude vyžadovat jiné uvažování a nutnost přijmout některá opatření a změny i u sebe. Marketingová zkušenost říká, že ten, kdo dělá stále stejné úkony stejným způsobem, nemůže od toho očekávat jiné výsledky... I díky malým změnám, lze dosáhnout velkých cílů...

Pokud si myslíte, že by pro Vás mohla být spolupráce s námi přínosem, pak vyplňte krátký kontaktní formulář na tomto eshopu, kliknutím na odkaz   "Proč s Námi Spolupracovat"

Registrací získáte přístup k neveřejným bonusům a slevám...
Můžete se kdykoli v doručeném emailu odhlásit.

Den BravenChromos Svjetlostloga partnerůmagpaintnovasol

Informace pro zákazníky
Kde nás najdete
U Pily 14, 370 01 Nové Vráto
 
 
Kontakty
Logo
Velkoobchod pro řemeslné firmy
(Po-Pá, 9 - 16 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz